O nas

NELLBAU to firma budowlana z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, która została założona w 2012 roku. Specjalizujemy się w kompleksowych usługach budowlanych, oferując naszym klientom najwyższą jakość, profesjonalizm i terminowość w każdym projekcie.

 

Nasza Misja

Misją NELLBAU jest dostarczanie innowacyjnych, funkcjonalnych i estetycznych rozwiązań budowlanych, które spełniają oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Dążymy do budowania trwałych relacji opartych na zaufaniu, uczciwości i doskonałej jakości naszych usług.

 

Zakres Usług

1. Budowa i Remonty

NELLBAU oferuje kompleksowe usługi budowlane, obejmujące zarówno nowe budowy, jak i prace remontowe. Działamy w różnych sektorach, od budownictwa mieszkaniowego po obiekty komercyjne.

 

2. Architektura i Projektowanie

Nasi doświadczeni architekci i projektanci pracują nad kreatywnymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami, dostosowanymi do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

 

3. Inżynieria Budowlana

NELLBAU angażuje wykwalifikowany zespół inżynierów, który nadzoruje i gwarantuje bezpieczeństwo oraz zgodność z normami budowlanymi podczas każdego etapu projektu.

 

4. Energooszczędność

Jesteśmy zaangażowani w rozwój projektów z myślą o zrównoważonym rozwoju i energooszczędności. Pomagamy naszym klientom w osiąganiu efektywności energetycznej w ich budynkach.

 

NELLBAU - Razem Budujemy Lepszą Przyszłość!

+ 48 799 081 455

nellbau Arkadiusz Rządkowski

44-270 Rybnik

ul. Józefa Rymera 21A


NIP: 6422744648

biuro@nellbau.eu